آمادگی کامل فروشگاه‌ تکین برای عرضه محصولات با کیفیت

محصولات تکین
آمادگی کامل فروشگاه‌ تکین برای عرضه محصولات با کیفیت
مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با اشاره به نام گذاری سال 91 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال"تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" گفت: در این راستا فروشگاه های زنجیره ای شهروند آمادگی کامل عرضه محصولات با کیفیت داخلی و تولید ملی را دارند و از شهروندان تهرانی انتظار داریم کالاهای داخلی را در سبد مصرفی خود قرار دهند.
آقای گودرزی نام گذاری امسال را زمینه ساز ایجاد وفاق ملی برای حمایت از تولیدات داخلی، کار و سرمایه ایرانی عنوان و اظهار کرد: باید تمامی بنگاه های اقتصادی، بازرگانی و تولیدی محصولات مرغوب و با کیفیت را برای مصرف شهروندان تهیه کنند و در این راستا فروشگاهای زنجیره ای شهروند آماده است که کالاها و محصولات با کیفیت تولیدکنندگان داخلی را در تمام شعب خود با قیمت مناسب به شهروندان عرضه کند.
وی ادامه داد: سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در واقع مکمل سالهای گذشته است، چرا که اگر نگاهی کلان به سه سال قبل داشته باشیم می بینیم که در سال 88 که سال اصلاح الگوی مصرف نام گذاری شد هم بعد شخصی دارد و هم بعد خانواری و در سال 89 که سال همت مضاعف و کار مضاعف نامگذاری شد بر عهده افراد جامعه است که با تلاش بیشتر در پیشرفت اقتصادی کشور گام های موثرتری بردارند.
ایشان خاطرنشان کرد: ارتباط معناداری بین مدیریت مصرف و کار وجود دارد، سال 90 را که سال جهاد اقتصادی نامگذاری شد در واقع اعتباردهنده به دو سال گذشته بود چرا که حرکت جمعی و اجتماعی را می طلبد که باید کار با جدیت بیشتر مورد توجه قرار گیرد و لفظ جهاد گویای حرکت کلی برای یک هدف است و آن اعتلای سطح اقتصادی کشور است.
مدیر عامل شرکت شهروند افزود: سال 91 هم که به سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاری شد مکمل سال های گذشته است چرا که به یک بخش از جهاد اقتصادی برمی گردد یعنی به بخش تولیدات ملی داخلی و اگر بتوانیم این بخش را رونق ببخشیم مسائل تورم و اشتغال حل خواهد شد و اقتصاد داخلی رونق می‌گیرد.
وی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه این چند سال با محوریت اقتصاد نامگذاری شد و این سلسله برای رسیدن به همان گام اصلی که "پیشرفت و عدالت" است، مطرح شده است، گفت: این اهداف جز با اتحاد و یکپارچگی تمامی زنجیره های تولید، توزیع و مصرف امکان پذیر نخواهد بود و در این راستا فروشگاههای زنجیره ای شهروند آمادگی خود را برای عرضه محصولات ملی و تولیدات داخلی اعلام می‌کند.
آقای گودرزی افزود: فروشگاه های شهروند، شهروندان را به خرید کالاهای با کیفیت داخلی ترغیب می کند چرا که هم باعث حمایت از کار کارگران ایرانی و تولید کنندگان داخلی می‌شود و هم موجب تقویت سرمایه داران ایرانی و رونق اقتصادی کشور است.